Dzieci

Nasz ośrodek tworzyliśmy z myślą o Dzieciach.

Dzieci

Chcemy, by PLEJADY były miejscem Ich odpoczynku i zabawy. Postawiliśmy na rozwój Dzieci, na ich kreatywność, wyobraźnię i swobodę. Wierzymy, że jest to miejsce, które może stać się wspomnieniem książek Astrid Lindgren, Tove Jansson czy Kornela Makuszyńskiego. Ufamy, że PLEJADY sprzyjają zawieraniu fantastycznych dziecięcych przyjaźni i otwierają na wszystko to, co jest nowe i inne. Nasz plac zabaw, kilka stref wypoczynku dla Dzieci – na moment stają się Ich Nowym Domem.

Dzieci

Dzieci w PLEJADACH mają przede wszystkim: bawić się radośnie i bezpiecznie, szanować inne Dzieci, wspierać Maluchy i pomagać Im, tworzyć Cudowną Atmosferę Zabawy, rozwijać swoją Wyobraźnię, dbać o Przyrodę i głęboko wierzyć w to, że Jest się Kimś Wyjątkowym!

Dzieci

Dużą atrakcją dla dzieci jest pobliska wioska indiańska –zobacz szczegóły, aquapark w Kołobrzegu oraz Morska Odyseja – zobacz szczegóły.

Baseny w Dźwirzynie / kryte i otwarte/  posiadają brodzik, zjeżdżalnie i osobne kąpielisko dla dzieci. W pobliżu  znajduje się wypożyczalnia rowerów.

 FUN PARK POMERANIA  - rodzinny park rozrywki - zobacz więcej.