Atrakcje

Atrakcje

PLAŻA

Szeroka plaża Bałtyku i imponujący pas lasów sosnowych.


TURYSTYKA ROWEROWA

Piękne tereny nadmorskie, sosnowe lasy i malownicza okolica sprzyjają  wycieczkom rowerowym. Na terenie Dźwirzyna można skorzystać  przynajmniej z 4, popularnych wśród turystów, tras rowerowych: Szlak KU SŁOŃCU, Szlak BOCIANICH GNIAZD, szlak wokół jeziora RESKO oraz SZLAK NADMORSKI zobacz więcej.

 

Atrakcje

ŚCIEŻKA ZDROWIA 

Od kilku lat znowu bardzo popularne stały się ścieżki zdrowia. W Dźwirzynie wielu turystów korzysta
ze ścieżki(długość 1600 m) w nadmorskim lasku. Do dyspozycji wypoczywających jest 15 stacji z opisem ćwiczeń - zobacz więcej. 


NORDIC WALKING

Coraz większą popularnością  cieszą się marsze z kijkami czyli Nordic  Walking. Na terenie Dźwirzyna  bez trudu znajdą Państwo wiele miejsc do  uprawiania tej techniki  marszowej. A widok wędrujących grup to już  turystyczna codzienność Dźwirzyna - zobacz więcej.

 

Atrakcje

BOISKO DO KOSZYKÓWKI, SIATKÓWKI, KOMETKI, PIŁKI NOŻNEJ, SQUASHA i KORT TENISOWY

Nowoczesny, oświetlony i monitorowany kompleks boisk w centrum Dźwirzyna, z doskonałą nowoczesną
nawierzchnią. Ponadto place zabaw dla dzieci. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – zobacz więcej

SKATEPARK 

Raj dla młodych skateboardzistów i rolkarzy. Mini rampa, poręcz i kilka fun boxów,
bardzo dobra nawierzchnia i co najważniejsze- wieczorem oświetlony teren.

W okolicy Dźwirzyna jeszcze jeden skatepark i bardzo atrakcyjne miejscówki.

A w Kołobrzegu 2 skateparki i wypasione miejscówki!

Atrakcje

BASENY I SOLANKA

W Dźwirzynie do dyspozycji Gości znajduje się 1 basen odkryty z  podgrzewana wodą oraz basen kryty w Hotelu SENATOR. A w niedalekim  Kołobrzegu AQUAPARK (Hala Millenium i Morska Odyseja) z atrakcjami dla  dzieci. Unikalny basen solankowy w Kołobrzegu w Morskiej Odysei – zobacz więcej


WINDSURFING, KITESURFING i ŻEGLARSTWO

Wspaniałe bazy wokół jeziora Resko z wypożyczalniami sprzętu. Znawcom tych sportów nie trzeba zachwalać wyjątkowych wiatrów w tej okolicy! I zawsze jest ktoś, kto pomoże w starcie latawca!

Atrakcje

JAZDA KONNA i DZIKI ZACHÓD W SAMO POŁUDNIE…

Nieopodal Dźwirzyna znajdują się trzy piękne stadniny koni, szkółki jeździeckie oraz sesje hipoterapii w Mrzeżynie PESTKA, w Budzistowie u Państwa Michalskich i stadnina w Zieleniewie stylizowana na Dziki Zachód.

FUN PARK POMERANIA  - rodzinny park rozrywki - zobacz więcej.

Atrakcje

KOŁOBRZEG znajduje się w odległości 8 km od Dźwirzyna - to wspaniała turystyczna i historyczna atrakcja - zobacz więcej.

WYPOŻYCZALNIE rowerów, gokartów, sprzętu wodnego: łódki, żaglówki. 

REJSY MORSKIE i WĘDKARSKIE

Kołobrzeska Żegluga Pasażerska – armator statku Jantar – organizuje przybrzeżne rejsy wycieczkowe oraz rejsy międzynarodowe na Bornholm. W Kołobrzegu bez trudu można wyruszyć też w rejsy wędkarskie na dorsza. Dużą popularnością w okolicy cieszy się także wędkarstwo.